Close

Balmumcu Moto Kurye

Balmumcu Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Balmumcu moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı yere teslim edilir. Balmumcu moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe 30-49 dk uzak mesafeye 60-83 dakika sürmektedir.

Balmumcu moto kurye servisiyle, bir yerden alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Balmumcu moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Balmumcu moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Balmumcu moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Balmumcu moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Balmumcu moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.