Close

Balmumcu Acil Moto Kurye


Balmumcu Acil Moto Kurye

Balmumcu Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde sizlere imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal bizi arayın! Gönderinizi en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu sistem uygulanmıştır.

15 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken gönderilerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, en yakın yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Gönderiniz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, firmamız sorumlu değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!