Close

Balmumcu Acil Kurye


Balmumcu Acil Kurye

Balmumcu Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen bize ulaşın! Paketinizi en yakın zamanda semtine teslim edelim. Ulaştırmak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu düzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen iletilerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, en kısa konum 30 dk., en uzak mesafe bölge 75 dk. içinde ulaştırılır. Paketiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!