Close

Balat Moto Kurye

Balat Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Balat moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde alınır ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Balat moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye 62 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Balat moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınıp, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Balat moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Balat moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Balat moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Balat moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Balat moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.