Close

Balat Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Balat kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Balat Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Balat Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Balat kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 7 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. Balat Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Balat Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Balat Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Balat Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Balat Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret yükseliyorsa, Balat Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Balat Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Balat Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Balat Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.