Close

Balat Acil Moto Kurye


Balat Acil Moto Kurye

Balat Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir duzen uygulanmıştır.

12 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzendir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken kargoların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Teslimatınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, işletmemiz zeval değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!