Close

Bakırköy Kurye

Bakırköy Moto Kurye

Ağırlıklı olarak İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız Çağrı kurye olarak uzun zamandır sizlerin hizmetinizde bulunmaktadır. Firmamız yüz %100 müşteri memnuniyeti ile çalıştığından sizleri kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizlerin memnuniyet seviyesini en üst planda tutmak için tüm birimleri ile sürekli irtibat halindedir.Motorlu kuryeler ile istanbulun Bakırköy gibi en kalabalık semtlerinde bile gönderilerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde taşımaktadır. Moto kuryeler yoğun trafik içerisinde hızlı ve çevik hareket etmesinden dolayı bu konuda eğitimli kişiler olması gerekmektedir. Firmamız sizlere bu güvenceyi vermektedir. Tüm motor kurye ve tüm kurye ihtiyaçlarınız için kesinlikle en doğru adrestesiniz.www.cagrikurye.com adresindeki iletişim adresinden bizlere ulaşabilir ve gönderilerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmak istediğiniz insanlara gönderebilirsiniz.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi ivedi 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Bakırköy kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Bakırköy Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Bakırköy Kurye servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Bakırköy Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Bakırköy kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 9 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların mevkiye götürülmesi işidir. Bakırköy Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Bakırköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Bakırköy Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Bakırköy Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Bakırköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Bakırköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Bakırköy Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul kapsamında Bakırköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Bakırköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici şirket veya kişiye e-posta veya kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.