Close

Bakırköy Moto Kurye

Bakırköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Bakırköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 36 ya da 40 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Bakırköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Bakırköy moto kurye olarak, bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Bakırköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Bakırköy moto kurye, gece kurye hizmetini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bakırköy moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bakırköy moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Bakırköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.