Close

Bahçeşehir Moto Kurye

Bahçeşehir Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Bahçeşehir moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-47 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Bahçeşehir moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Bahçeşehir moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Bahçeşehir moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Bahçeşehir moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Bahçeşehir moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Bahçeşehir moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Bahçeşehir moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.