Close

Bahçeşehir Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki kargolarınızı süratli bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Bahçeşehir kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye teslim edilmesi hemen hemen 7 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Bahçeşehir Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut şartlara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Bahçeşehir Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bahçeşehir kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 58 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların ikamete ulaştırılması işidir. Bahçeşehir Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 10 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Bahçeşehir Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bahçeşehir Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Bahçeşehir Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Bahçeşehir Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret artıyorsa, Bahçeşehir Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bahçeşehir Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Bahçeşehir Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bahçeşehir Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 96 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.