Close

Bahçeşehir Acil Moto Kurye


Bahçeşehir Acil Moto Kurye

Bahçeşehir Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak ulaşın! Teslimatınızı olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken belgelerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., ırak mıntıka 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Kargonuz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!