Close

Bahçelievler Moto Kurye

Bahçelievler Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Bahçelievler moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 36 ya da 40 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Bahçelievler moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Bahçelievler moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Bahçelievler moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Bahçelievler moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bahçelievler moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Bahçelievler moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Bahçelievler moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.