Close

Bahçelievler Acil Moto Kurye


Bahçelievler Acil Moto Kurye

Bahçelievler Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak firmamızı arayın! Tesliminizi olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Teslimatını istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir duzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken evrakların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca yollanır. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Kargonuz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Lakin teslimatınız fazla acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!