Close

Bahçeköy Moto Kurye

Bahçeköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Bahçeköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 35 ya da 40 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Bahçeköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-48 dakika uzak mesafelere 62 yada 80 dk sürebilmektedir.

Bahçeköy moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Bahçeköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Bahçeköy moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bahçeköy moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bahçeköy moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Bahçeköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.