Close

Bahçeköy Acil Moto Kurye


Bahçeköy Acil Moto Kurye

Bahçeköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde sizlere yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir sürede adresine teslimatını yapalım. İletmek istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz bölgeye götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak konum 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, firmamız zeval değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!