Close

Bahçeköy Acil Kurye


Bahçeköy Acil Kurye

Bahçeköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bize ulaşın! Paketinizi yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Göndermek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen iletilerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. İletiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!