Close

Bahçekapı Moto Kurye

Bahçekapı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Bahçekapı moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 34 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. Bahçekapı moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-47 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Bahçekapı moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Bahçekapı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Bahçekapı moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bahçekapı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bahçekapı moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Bahçekapı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.