Close

Bahçekapı Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki paketlerinizi ivedi bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Bahçekapı kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak yerleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere ulaştırılması hemen hemen 5 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Bahçekapı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi zamanı eldeki şartlara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Bahçekapı Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bahçekapı kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 55 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların ikamete ulaştırılması işidir. Bahçekapı Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 7 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Bahçekapı Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bahçekapı Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir  ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Bahçekapı Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Bahçekapı Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Bahçekapı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bahçekapı Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Bahçekapı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bahçekapı Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.