Close

Bahçekapı Acil Kurye


Bahçekapı Acil Kurye

Bahçekapı Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk şirketimizi arayın! Belgenizi yakın vakitte mevkisine gönderelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen teslimlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, kısa semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. Postanız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!