Close

Bahariye Moto Kurye

Bahariye Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Bahariye moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-44 dakika zamanda alınır ve alıcı yere teslim edilmektedir. Bahariye moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-47 dakika uzak mesafe 62 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Bahariye moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Bahariye moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Bahariye moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Bahariye moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Bahariye moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Bahariye moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.