Close

Bahariye Acil Moto Kurye


Bahariye Acil Moto Kurye

Bahariye Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde ulaşın! Teslimatınızı kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Yollamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken belgelerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğru bir şekilde teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., ırak mıntıka 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Teslimatınız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, şirketimiz zeval değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!