Close

Bahariye Acil Kurye


Bahariye Acil Kurye

Bahariye Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde iritbata geçin! Postanızı yakın bir sürede bölgesine iletelim. Teslimatını istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir duzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen dökümanların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. İletiniz acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, firmamız yetkili olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!