Close

Bağlarbaşı Moto Kurye

Bağlarbaşı Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Bağlarbaşı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 35 ya da 40 dk. zamanda teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Bağlarbaşı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-82 dk sürmektedir.

Bağlarbaşı moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Bağlarbaşı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Bağlarbaşı moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Bağlarbaşı moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Bağlarbaşı moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Bağlarbaşı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.