Close

Bağlarbaşı Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Bağlarbaşı kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mevkileri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık 6 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Bağlarbaşı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Bağlarbaşı Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Bağlarbaşı kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 56 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin mevkiye ulaştırılması işidir. Bağlarbaşı Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 8 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Bağlarbaşı Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Bağlarbaşı Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Bağlarbaşı Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Bağlarbaşı Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, Bağlarbaşı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bağlarbaşı Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Bağlarbaşı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Bağlarbaşı Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.