Close

Bağlarbaşı Acil Moto Kurye


Bağlarbaşı Acil Moto Kurye

Bağlarbaşı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal ulaşın! Teslimatınızı en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Göndermek istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken belgelerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın bölge 30 dk., ırak konum 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Gönderiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!