Close

Bağlarbaşı Acil Kurye


Bağlarbaşı Acil Kurye

Bağlarbaşı Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen iritbata geçin! Postanızı en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Postalamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen dökümanların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, en kısa semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. Paketiniz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!