Close

Bağcılar Kurye

Bağcılar Moto Kurye

Çağrı kurye olarak sizlere İstanbul’un avrupa ve anadolu yakası olmak üzere tüm bölgelerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ulaştırmak istediğiniz, önemli evrakları, gönderilerinizi İstanbul’un tüm bölgelerine en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktayız. Bağcılar kurye ihtiyacınız varsa motorlu kuryeler ile hemen en hızlı şekilde gelip sizlerden göndermek istediğiniz gönderileri alıp, kaliteli bir yol güvencesi sağlayarak istanbulun tüm durağan trafiğine rağmen sizin istediğiniz zaman aralığında paketleriniz sahiplerine ulaşmaktadır.Moto Kurye anlamında istanbulun en güvenilir adresi olan çağrıu kurye ile artık paketleriniz emin ellerde. Güvenilir ve kaliteli motorlu kuryelerimiz ile göndermek istediğiniz paketlerinizi gün içerisinde İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna kadar ulaştırıyoruz.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin ana görevi gün içindeki kargolarınızı süratli 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Bağcılar kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Bağcılar Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Bağcılar Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut koşullara göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Bağcılar Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Bağcılar kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 6 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 15 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların mevkiye götürülmesi işidir. Bağcılar Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Bağcılar Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Bağcılar Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Bağcılar Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Bağcılar Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Bağcılar Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Bağcılar Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Bağcılar Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Bağcılar Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 94 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.