Close

Bağcılar Moto Kurye

Bağcılar Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Bağcılar moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içerisinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Bağcılar moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafeye 60-82 dakika kadar sürmektedir.

Bağcılar moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Bağcılar moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Bağcılar moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Bağcılar moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Bağcılar moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Bağcılar moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.