Close

Bağcılar Acil Moto Kurye


Bağcılar Acil Moto Kurye

Bağcılar Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. İletmek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu uygulama uygulanmıştır.

11 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, en yakın yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!