Close

Ayvansaray Moto kurye

Ayvansaray Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Ayvansaray moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Ayvansaray moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe 30-46 dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Ayvansaray moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Ayvansaray moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Ayvansaray moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Ayvansaray moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ayvansaray moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Ayvansaray moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.