Close

Ayvansaray Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki gönderilerinizi hızlı bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Ayvansaray kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mevkileri arasında en fazla 5 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık 4 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Ayvansaray Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut şartlara göre en az sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Ayvansaray Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Ayvansaray kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 12 ila 52 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların mevkiye ulaştırılması işidir. Ayvansaray Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 4 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Ayvansaray Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Ayvansaray Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Ayvansaray Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Ayvansaray Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet artıyorsa, Ayvansaray Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayvansaray Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Ayvansaray Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Ayvansaray Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen kurum yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.