Close

Ayvansaray Acil Moto Kurye


Ayvansaray Acil Moto Kurye

Ayvansaray Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde sizlere imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak bizi arayın! Gönderinizi olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir duzen uygulanmıştır.

5 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken gönderilerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Kargonuz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, firmamız sorumlu değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!