Close

Ayazağa Moto Kurye

Ayazağa Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Ayazağa moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Ayazağa moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Ayazağa moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınıp, başka bir yere götürülecek olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Ayazağa moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Ayazağa moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Ayazağa moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ayazağa moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Ayazağa moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.