Close

Ayazağa Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içerisindeki kargolarınızı seri bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Ayazağa kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık 5 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Ayazağa Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat vakti mevcut koşullara göre az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Ayazağa Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Ayazağa kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 54 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların yerine götürülmesi işidir. Ayazağa Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 6 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Ayazağa Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Ayazağa Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Ayazağa Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Ayazağa Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret artıyorsa, Ayazağa Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayazağa Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Ayazağa Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Ayazağa Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen kurum yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.