Close

Avcılar Kurye

Avcılar Moto Kurye

Sizlere İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız, sizlere Avcılar moto kurye olarakda hizmet vermektedir. Acil moto kurye ihtiyaçlarınızda hemen www.cagrikurye.com olan web adresimizin iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ve sizlerin ayağına kadar gelen moto kuryeler ile paketlerinizin teslimini yapabilir ve daha sonra göndermek istediğiniz adreslere paketlerinizi ulaştırabilirsiniz. Çağrı moto kurye olan Firmamızın sizlere sunmuş olduğu tüm hizmetlerden yararlanabilir paketinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca kırılma tehlikesi olan yada motorlu kuryeler ile taşınamayacak büyüklükte olan kuryeleriniz için arabalı kuryelerimiz ile hizmetinizd

eyiz. 7/24 sizlerin hizmetinde olan firmamız sizlerin memnuniyeti içim sürekli olan irtibat halinde ve tüm ekim kendi

arasında kordineli bir şekilde çalışmaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında

nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere m

otorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı ivedi bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Avcılar kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok 8 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Avcılar Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Avcılar Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi zamanı eldeki koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Avcılar Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Avcılar kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oya

lanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 15 ila 55 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların yerine götürülmesi işidir. Avcılar Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 7 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Avcılar Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Avcılar Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Avcılar Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Avcılar Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet yükseliyorsa, Avcılar Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Avcılar Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Avcılar Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Avcılar Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici kurum veya şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.