Close

Avcılar Moto Kurye

Avcılar Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Avcılar moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. zamanda alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Avcılar moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-47 dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Avcılar moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Avcılar moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Avcılar moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Avcılar moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Avcılar moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Avcılar moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.