Close

Avcılar Acil Moto Kurye


Avcılar Acil Moto Kurye

Avcılar Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde sizlere ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? AcilenAcilen bizi arayın! Gönderinizi kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Göndermek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir uygulama uygulanmıştır.

10 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken gönderilerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Evrakınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!