Close

Atışalanı Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı ivedi 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Atışalanı kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Atışalanı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre en kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Atışalanı Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Atışalanı kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 2 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 11 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. Atışalanı Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Atışalanı Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Atışalanı Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Atışalanı Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Atışalanı Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Atışalanı Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Atışalanı Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Atışalanı Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Atışalanı Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.