Close

Atışalanı Moto

Atışalanı Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Atışalanı moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 31 ya da 40 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Atışalanı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafelere 60-80 dakika kadar sürmektedir.

Atışalanı moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Atışalanı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Atışalanı moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Atışalanı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Atışalanı moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Atışalanı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.