Close

Atışalanı Acil Moto Kurye


Atışalanı Acil Moto Kurye

Atışalanı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Postalamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu şekilde bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!