Close

Atışalanı Acil Kurye


Atışalanı Acil Kurye

Atışalanı Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen bizimle iletişime geçin! Ürününüzü en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen paketlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, en kısa semt 30 dk., en ırak semt 75 dk. içinde yetiştirilir. Paketiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!