Close

Ataşehir Kurye

Ataşehir Moto Kurye

İstanbul’un en kaliteli ve en hızlı kurye firması olan Çağrı kurye artık İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmetinizdedir. Ataşehir kurye hizmeti arıyorsanız kesinlikle en doğru adrestesiniz.Tüm motorlu kuryeler ile sizlerin kuryelerini ve gönderilerini en hızlı ve en kaliteli bir şekilde göndermek istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Kesinlikle müşteri memnuniyetini en üst planda tutan firmamızdaki moto kuryelerişlerinde oldukça profesyonel ve hızlıdırlar. Eğer istanbul bölgesinde yaşıyorsanız ve değerli bir evrakınızı ya herhangi bir gönderinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde göndermek istiyorsanız hemenwww.cagrıkurye.com adresinden bizimle iletişime geçebilir ve evraklarınızı yada değerli eşyalarınızı göndermek istediğiniz insanlara tam zamanında ulaştırabilirsiniz. Hemen Bizi arayın ve gün içerisinde kuryelerinizi zamanında ulaştıralım.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

 

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içerisindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Ataşehir kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen 4 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Ataşehir Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Kurye servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat vakti mevcut koşullara göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Ataşehir Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Ataşehir kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 52 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Ataşehir Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 4 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Ataşehir Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Ataşehir Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Ataşehir Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Ataşehir Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret artıyorsa, Ataşehir Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ataşehir Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Ataşehir Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Ataşehir Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.