Close

Ataşehir Moto Kurye

Ataşehir Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Ataşehir moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-42 dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Ataşehir moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-81 dakika sürmektedir.

Ataşehir moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alam

ayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Ataşehir moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Ataşehir moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Ataşehir moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ataşehir moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Ataşehir moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.