Close

Ataşehir Acil Moto Kurye


Ataşehir Acil Moto Kurye

Ataşehir Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal ulaşın! Teslimatınızı en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Kargolamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken belgelerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., ırak mıntıka 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Gönderiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!