Close

Ataşehir Acil Kurye


Ataşehir Acil Kurye

Ataşehir Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen iritbata geçin! Postanızı en yakın sürede bölgesine iletelim. Ulaştırmak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu düzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen dökümanların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. Paketiniz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!