Close

Ataköy Moto Kurye

Ataköy Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Ataköy moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 34 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Ataköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Ataköy moto kurye olarak, bir adresten alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Ataköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Ataköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Ataköy moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ataköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Ataköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.