Close

Ataköy Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi seri 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Ataköy kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Ataköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Ataköy Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Ataköy kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 6 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine ulaştırılması işidir. Ataköy Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Ataköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Ataköy Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım  ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Ataköy Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Ataköy Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret artıyorsa, Ataköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Ataköy Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Ataköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Ataköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.