Close

Ataköy Acil Moto Kurye


Ataköy Acil Moto Kurye

Ataköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak bizimle irtibata geçin! Kargonuzu olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Kargolamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken kargoların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., en ırak konum 75 dk. içerisinde gönderilir. Kargonuz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!