Close

Ataköy Acil Kurye


Ataköy Acil Kurye

Ataköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca arayın! İletinizi olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen postaların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., uzak semt 75 dk. içinde kargolanır. Tesliminiz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!