Close

Arnavutköy Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi seri 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Arnavutköy kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Arnavutköy Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi zamanı eldeki duruma göre en çabuk zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Arnavutköy Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Arnavutköy kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 3 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Arnavutköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Arnavutköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Arnavutköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Arnavutköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Arnavutköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Arnavutköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Arnavutköy Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Arnavutköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Arnavutköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.